Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2005


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele gymnázia – PORG Lindnerova 3, Praha 8 – Mgr. Václava Klause
1. Ondřej Lebeda
ZŠ Hanspaulka, Praha 6
Čestné uznání:
Jan Lebeda – ZŠ Hanspaulka, Praha 6
Jiří Čihák – ZŠ Táborská, Praha 4
David Skala – ZŠ Táborská, Praha 4
Katrin Neubauerová – ZŠ s RVJ, Praha 5
Tereza Nárožná – FZŠ Fingerova, Praha 5
Tomáš Barvík – FZŠ Fingerova, Praha 5
2.

Elizabeth Kopecká
ZŠ Laudova, Praha 17

3.

Barbora Šampalíková
ZŠ s RVJ, Praha 5


Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěže Jarní petrklíč – Mgr. Josefa Buchala
1. Štěpánka Pabiánová
PORG Praha 8, Lindnerova 3
Čestné uznání:
Tereza Pevná – HaH studio, Praha 5
Lucie Svobodová – ZŠ Dukelská, Č. Budějovice
Kateřina Stehlíková – HaH studio, Praha 5
Simona Kopecká – ZŠ s RVJ, Praha 5
David Kurej – 2. ZŠ Beroun
Krystýna Přibylová – ZŠ Košíře, Praha 5
Ester Čabartová – ZŠ Košíře, Praha 5
2.

Lucie Tisoňová
ZŠ Hanspaulka, Praha 6

3.

Jana Kastnerová
Táborské soukromé gymnázium, Tábor


Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

1.

Gerardo Paitán
ZŠ Pod Marjankou, Praha 6 – Břevnov

Čestné uznání:
Magdalena Chrástecká – ZŠ Táborská, Praha 4
2.

Jana Jakerlová
ZŠ Pod Marjankou, Praha 6 – Břevnov

3.

Veronika Škvorová
ZUŠ Moskevská, Kladno

Anna Vítovcová
ZŠ Jánošíkova, Praha 4


Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Sdružení Dlouhý, Široký a Bystrozraký – Mgr. Daniela Přibíka
1.

Ondřej Škvor
ZUŠ Moskevská, Kladno

Čestné uznání:
Klára Vytisková – ZUŠ A. Voborského, Praha
Vítězslav Čech – ZŠ Laudova, Praha 17
Anna Gallerová – ZŠ Marjanka, Praha 6 – Břevnov
2.

Jana Havláková
PORG Praha 8, Lindnerova 3

3.

Martin Novotný
ZŠ Dukelská, Č. Budějovice

Kryštof Hejný
PORG Praha 8, Lindnerova 3


Kategorie MALÉ SBORY

1.

Radmila Kudláčková, Jakub Švasta
Gymnázium, Praha 4

Čestné uznání:
Čtvrťáci – FZŠ Fingerova, Praha 5
Pěvecké Trio – ZŠ Táborská, Praha 4
Michaela Šindlerová, Kateřina Procházková – 2. ZŠ Beroun 2
2.

Střepy
PORG Praha 8, Lindnerova 3

3.

Jana Vaněčková, Iva Kopřivová, Wanda Tureckiová
ZŠ Špitálská, Praha 9 - Vysočany


Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu cukráře Františka Buchala
s oceněním děkana Pedagogické fakulty UK vedoucímu sboru-souboru
1.

Musica Melodica – přípravka
ZŠ Dědina, Praha 6

Čestné uznání:
Jílováček – ZŠ Jílovská, Praha 4
Notičky – ZŠ Na Chodovci, Praha 4
Jásan – 7. ZŠ Příbram VIII
Táboráček – ZŠ Táborská, Praha 4
Školní orchestr – ZŠ Dukelská, Č. Budějovice
Svítání – DPS Svítání, Praha 4
2.

Štěpánka
ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2

3.

DPS Noctuella
FZŠ Fingerova, Praha 5

Mgr. Helena Skálová
převzala cenu děkana Pedagogické fakulty UK za odborné a příkladné vedení DPS Svítání.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017