Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2006


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele gymnázia – PORG Lindnerova 3, Praha 8 – Mgr. Václava Klause
1. Jakub Jakerle
Pod Marjánkou, Praha 6
Čestné uznání:
Jiří Čihák – ZŠ Táborská, Praha 4
Šárka Trejbalová – HaH Studio, Praha 4
Dominika Schovánková – ZŠ Nepomucká, Praha 5
Luisa Bláhová – ZŠ Nepomůcká, Praha 5
Kristýna Hartlová – ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Barbora Kravková – ZŠ Barandov, Praha 5
Barbora Šampalíková – ZŠ A Ruj, Praha 13
Eliška Grohová – ZŠ Prof. Švejcara, Praha 4
2.

Jan Hykyš
ZŠ Rychnovská, Praha 9

3.

Vendula Tisonová
ZŠ Hanspaulka, Praha 6


Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěže Jarní petrklíč – Mgr. Josefa Buchala
1. Eva Škopková
PORG Praha 8, Lindnerova 3
Čestné uznání:
Veronika Holcová – ZŠ Nepomucká, Praha 5
Josef Bláha – ZŠ Táborská, Praha 4
Ondřej Lebeda – ZŠ Hanspualka, Praha 6
Diana Kárová – ZŠ Táborská, Praha 4
Lucie Svobodová – ZŠ Dukelská, České Budějovice
Ester Čabartová – ZŠ Nepomucká, Praha 5
Karin Slunéčková – ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Simona Kopecká – ZŠ a RVJ, Praha 13
Štěpánka Pabiánová – PORG, Praha 8
Barbora Linartová – ZŠ Marjánka, Praha 6
2.

Milan Švec
ZŠ Rychnovská, Praha 9

3.

Dan Muravjev
ZŠ Hostivař, Praha 15


Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

1.

Veronika Škvorová
ZUŠ Moskevská, Kladno

Čestné uznání:
Miriam Marková – ZUŠ, Praha 10
Miloslav Dobrohruška – ZŠ Gen. Fajtla, Praha
2.

Matouš Kratochvíl
ZŠ Pod Marjankou, Praha 6

3.

Milan Polák
ZŠ Pod Marjankou, Praha 6


Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Sdružení Dlouhý, Široký a Bystrozraký – Mgr. Daniela Přibíka
1.

Jana Havláková
PORG Praha 8, Lindnerova 3

Čestné uznání:
Klára Vytisková – ZUŠ A. Voborského, Praha 4
Kristina Vocetková – gymn. Nad Alejí, Praha 6
Kristina Míčková – ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Gerardo Paitán – ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Ondřej Škvor – ZUŠ Moskevská, Kladno
Kryštof Hejný – PORG Praha 8
2.

Eduard Wellner
ZUŠ, Praha 10

3.

Jana Jakerlová
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6


Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu ředitele ZŠ Táborská 45, Praha 4 – Ing. Víta Berana
1.

Negativ
DDM Plzeň

Čestné uznání:
Pěvecké trio – ZŠ Táborská, Praha 4
Flétnové kvarteto – ZŠ Špitálská, Praha 9
2.

L. Černochová, A. Tichý, P. Urban
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

3.

Jukatena
Gymnázium J. Keplera, Praha


Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

s oceněním děkana Pedagogické fakulty UK vedoucímu sboru – souboru
1.

Jesenius B
ZŠ Jeseniova, Praha 3

Čestné uznání:
Táboráček – ZŠ Táborská, Praha 4
Lentilky – 1. ZŠ Plzeň
Školní orchestr – České Budějovice
2.

Hra-je-to
ZŠ Rychnovská, Praha 9

3.

Mahavishnu School Orchestra
PORG Praha 8, Lindnerova 3

Flauto Giocoso
Kulturní centrum "12", Praha 4

Jitka Rutrlová – ZŠ Rychnovská, Praha 9
převzala cenu děkana Pedagogické fakulty UK za odborné a příkladné vedení sboru Hra-je-to.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017