Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2007


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele gymnázia – PORG Lindnerova 3, Praha 8 – Mgr. Václava Klause
1. Barbora Šampalíková
ZŠ s RVJ Bronzová, Praha 13
Čestné uznání:
Aneta Šmídová, ZUŠ Kladno
Kateřina Glässnerová, ZŠ Jeseniova, Praha 3
Saskie Surková, ZŠ prof. Švejcara, Praha 4-Modřany
Tereza Humlová, ZŠ prof. Švejcara, Praha 4-Modřany
Kristýna Hartlová, ZUŠ, Praha 6
Eliška Kremlíková, Pod Marjánkou, Praha 6
Jakub Jakerle, Pod Marjánkou, Praha 6
Jan Hakyš, ZŠ Gen. F. Fajtla D.F.C, Praha 18
Karolína Kotalová, ZŠ s RVJ Filosofská, Praha 4
Ivana Chrtková, ZŠ TGM, Praha 7
2.

Václav Bartoška
ZŠ s RVJ Filosofská, Praha  4

Simona Vosátková
ZUŠ Kladno

3.

Jan Sivák
ZŠ s RVJ Bronzová, Praha  13


Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěže Jarní petrklíč – Mgr. Josefa Buchala
1. Petra Košťálová
ZUŠ Kladno
Čestné uznání:
Julie Hezinová, ZUŠ Kladno
Tereza Špačková, ZUŠ A. Voborského, Praha 4
Anna Marie Rabová, ZŠ Jakutská
Kateřina Tomanová, ZŠ s RVJ Filosofská, Praha 4
Tereza Fraňková, ZŠ s RVJ Filosofská, Praha 4
Štěpánka Pabiánová, PORG, Praha
Alžběta Mufová, PORG, Praha
Debora Truhlářová, ZŠ Legerova, Praha 2
2.

Dominika Schovánková
ZŠ Praha 5 - Košíře

3.

Zuzana Pokorná
ZŠ s RVJ Bronzová, Praha 13

Lucie Veselá
ZŠ s RVJ Filosofská, Praha 4


Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele ZŠ Táborská, Praha 4 – Mgr. Josefa Buchala
1.

Mariana Jouzová
ZŠ Táborská, Praha 4

Čestné uznání:
Miriam Marková, ZUŠ Praha 10
Václav Mildorf, ZUŠ Kladno
Zamir Temirof, ZŠ Mendíků, Praha 4
Matouš Kratochvíl, ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Dominika Bazalová, ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Hana Drobná, ZŠ TGM, Praha 7
2.

Aneta Šmídová
ZUŠ Kladno

3.

Tereza Stejskalová
ZŠ Marjánka, Praha 6


Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Sdružení Dlouhý, Široký a Bystrozraký – Mgr. Daniela Přibíka
1.

Minh Van Nguyen
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

Čestné uznání:
Veronika Škvorová, ZUŠ Kladna
Jan Talaga, ZŠ s RVJ Filosofská, Praha 4 - Braník
Milan Polák, Pod Marjánkou, Praha 6
Václav Klíma, PORG, Praha
2.

Zuzana Vilímová
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

Ondřej Škvor
ZUŠ Kladno

3.

Michaela Kadlecová
ZŠ Kuncova, Praha 5

Eduard Wellner
ZUŠ Praha 10


Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu předsedkyně OS Arcus Praha 4, Táborská 45 – PhDr. Jitky Svobodové
1.

Matyáš a Mikoláš Bartoňovi
Křesťanské gymnázium, Praha

Čestné uznání:
Radka, Hanka, Karolina, Daniela, Gymnázium Písecká, Praha 4
Kateřina, Lenka, Simona, Kristýna, Diana, ZUŠ Kladno
Kateřina, Diana, ZUŠ Kladno
Soubor Mirka Krejčíře, Gymnázium Nad Alejí, Praha 6
Karel Říha, Daniela Pfannová, ZŠ Táborská, Praha 4
2.

Hra je to
ZŠ Gen. F. Fajtla D.F.C., Praha 18

3.

Los Biblicos
PORG, Praha


Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu cukrářského mistra Františka Buchala
1.

Musica Melodica
ZŠ Dědina, Praha 6

Čestné uznání:
Žáci prvního stupně, ZŠ Jakutská, Praha
Žáci druhého stupně, ZŠ Jakutská, Praha
Táboráček, ZŠ Táborská, Praha 4
Notičky, ZŠ Na Chodovci, Praha 4
Flauto Giosoco, Kulturní centrum „12“, Praha 12
Jílováček, ZŠ Jílovská, Praha 4
Hra je to, ZŠ Gen. F. Fajtla D.F.C., Praha 18
Flétničky, ZŠ Masarykova, Praha 9
2.

Dětská lidová muzika Modřenec
ZUŠ A. Výborského, Praha 4

3.

Štěpánka
ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2

Cena děkana Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení souboru Musica Melodica byla udělena Heleně Séquardtové ze ZŠ Dědina, Praha 6.

Cena děkana Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení souboru Hra je to byla udělena Lence Pospíšilové ze ZŠ Generála F. Fajtla D.F.C., Praha 18-Letňany.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017