Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2008


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele gymnázia – PORG Lindnerova 3, Praha 8 – Mgr. Václava Klause
1. Mikuláš Svoboda
ZŠ Hostivice
Čestné uznání:
Zuzana Veverková, ZŠ RVJ Bronzová, Praha 13
Tereza Miklóšová, ZŠ RVJ Bronzová, Praha 13
Tomáš Marek, ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Martina Kasnarová, ZUŠ Moskevská, Kladno
Kristýna Hartlová, ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 – Břevnov
Jan Kolenatý, ZŠ a MŠ Jesenice
Sára Maděrová, ZŠ Táborská, Praha 4
Adéla Pavlíčková, ZŠ Táborská, Praha 4
Emma Doležalová, ZŠ gen F. Fajtla D.F.C., Praha
2. Jana Pilařová
ZUŠ Moskevská, Kladno
3. Vincenc Razák
ZŠ Tachlovice a spolek Topas, Tachlovice

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěže Jarní petrklíč – Mgr. Josefa Buchala
1. Josef Bláha
ZŠ Táborská, Praha 4
Čestné uznání:
Eliška Melounová, ZUŠ Praha 9
Veronika Němcová, Pod Marjánkou, Praha 6
Tereza Fleková, Pod Marjánkou, Praha 6
Julija Šeleh, ZŠ Praha 5 – Košíře
Veronika Kolářová, ZUŠ Taussigova
Kateřina Malcová, ZŠ a MŠ Jesenice
Barbora Dvaliová, Hudební škola hl. m. Prahy, Praha 3
Kateřina Tomanová, ZŠ Filosofská, Praha 4
Barbora Šampalíková, ZŠ RVJ Bronzová 2027, Praha 3
Zuzana Pokorná, ZŠ RVJ Bronzová 2027, Praha 3
2. Václav Bartoška
Gymnázium Písnická, Praha 4
3. Simona Vosátková
ZUŠ Moskevská, Kladno

Petr Špaček
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 – Modřany

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele ZŠ Táborská, Praha 4 – Mgr. Františka Prokopa
1. Dominika Bazalová
ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6 - Břevnov
Čestné uznání:
Kristýna Moldavčuková, ZŠ Vachkova, Praha – Uhříněves
Jan Jindrák, ZUŠ Dobříš
Magdalena Horáčková, YMCA PRAHA o.s. – mateřské centrum, Praha 1
Alžběta Majerová, ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6 – Břevnov
Filip Filgas, ZŠ a MŠ Jesenice
2. Kay Polanová
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 – Modřany
3. Jan Veselka
ZUŠ Lounských, Praha 4

Magdalena Chrástecká
ZŠ Táborská, Praha 4

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Sdružení Dlouhý, Široký a Bystrozraký – Mgr. Daniela Přibíka
1. Jana Havláková
PORG, Praha 8
Čestné uznání:
Jan Talaga, ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 – Modřany
Filip Švestka, ZŠ Vachkova, Praha – Uhříněves
Libor Bucher, ZŠ RVJ Bronzová, Praha 13
Minh Van Nguyen, Gymnázium Na Alejí, Praha 6
Eliška Šimůnková, ZUŠ Praha 1
2. Kryštof Březina
PORG, Praha 8

Milan Polák
ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6 - Břevnov
3. Zuzana Vilímová
Gymnázium Nad Alejí, Praha

Kristýna Adámková
ZUŠ Praha 10

Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu předsedkyně OS Arcus Praha 4, Táborská 45 – PhDr. Jitky Svobodové
1. Quartic People
PORG – gymnázium a základní škola, Praha
Čestné uznání:
Kabelková L., Drobná H., ZŠ T.G. Masaryka, Praha 7
Ďáblické kvarteto, ZUŠ Taussigova, Praha 8
Flétničky, ZŠ T.G. Masaryka, Praha 7
Kateřina, Lenka, Simona, Kristýna, Eliška, ZUŠ Moskevská, Kladno
Pod Marjánkou, ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6 – Břevnov
Kvarteto zobcových fléten – Bubeníčková, Pulec, Hrubá, Bízková, ZUŠ Lounských, Praha 4
Dráteníček, ZŠ Dědina, Praha 6 - Ruzyně
2. Matyáš a Mikoláš Bartoňovi
Křesťanské gymnázium, Praha
3. Tereza Špačková, Andrea Váňová, Anna Jesenská, Zuzana Zachová
ZUŠ A. Výborského, Praha 4 - Modřany

Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu ředitele ZŠ a MŠ Jesenice – Mgr. Josefa Buchala
1. Musica Melodica – přípravka
ZŠ Dědina, Praha 6 – Ruzyně
Čestné uznání:
Štěpánka, ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2
Barvínek, ZŠ Tachlovice + spolek Topas
Chráštíci, ZŠ a MŠ Chrášťany
2. Dětská lidová muzika Modřenec
ZUŠ A.Voborského, Praha 4 - Modřany

Jeřabinky
ZUŠ Dobříš
3. Notička
ZUŠ Praha 9
Cena děkana Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení sboru Štěpánka byla udělena vedoucí sboru Jarmile Pánkové ze ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017