Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2009


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele PORG gymnázia a základní školy o.p.s., Praha 4 Mgr. Václava Klause
1. Jiří Pavlíček
ZUŠ, Praha 8, Taussigova
Čestné uznání:
Lenka Novotná, ZŠ a ZUŠ Zliv
Emily Hillová, ZŠ a ZUŠ Zliv
Katarina Dvornická, ZUŠ J.Hanuše
Zuzana Veverková, ZŠ s RVJ Bronzová
Kateřina Nachtigalová, ZŠ s RVJ Bronzová
Kateřina Tůmová, ZUŠ Praha 8, Taussigova
Adam Balda, Hudební škola hl. m. Prahy
Jana Pilařová, ZUŠ Kladno, Moskevská
Jana Hejdová, ZUŠ Kladno, Moskevská
Vincenc Razák, ZŠ a MŠ Tachlovice
2. Mikuláš Svoboda
ZŠ Hostivice
3. Jan Kos
ZŠ Bří. Jandusů

Johana Krtičková
ZŠ Stehelčeves

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele soutěže Jarní petrklíč Mgr. Josefa Buchala
1. Martin Molčan
ZŠ Meteorologická
Čestné uznání:
Anna Duškina, ZŠ s RVJ Bronzová
Diana Korbelová, Hudební škola hl. m. Prahy
Ema Šoferová-ZŠ a MŠ Jesenice
Jindřich Král, ZUŠ Kladno, Moskevská
Beáta Hoferková, ZŠ a MŠ Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu
Barbora Šampalíková, ZŠ s RVJ Bronzová
Eliška Kremlíková, ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Tereza Pečinková, ZŠ a ZUŠ České Budějovice
Martina Englmaierová, ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
Václav Bartoška, Gymnázium Písnická, Praha 4
2. Tereza Fleková
Pod Marjánkou
3. Lukáš Přib
ZŠ a MŠ Edvarda Beneše Písek

Barbora Pichová
ZŠ Meteorologická

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele Základní školy a Mateřské školy Jesenice Mgr. Josefa Buchala
1. Adam Klánský
ZUŠ Jana Hanuše
Čestné uznání:
Miriam Marková, ZUŠ Praha 10, Olešská
Anna Blablová, ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Johanka Vorková, ZŠ Štěchovice
Jan Baláž, ZŠ V Zahrádkách, Praha 3
Jiří Pavlíček, ZUŠ Praha 8, Taussigova
Johana Krtičková, ZŠ Stehelčeves
2. Kryštof Voběrek
ZŠ a MŠ Tábor Husova 1570
3. David Tupý
ZŠ Velké Přílepy

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého, Širokého, Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
1. Minh Van Nguyen
Gymnázium Nad Alejí
Čestné uznání:
Eliška Šimůnková, ZUŠ Biskupská, Praha 1
Václav Doležal – ZŠ a MŠ Jesenice
Larysa Bojková, ZŠ s RVJ Bronzová
Nasťa Hribko, ZŠ s RVJ Bronzová
2. Kristýna Adámková
ZUŠ Olešská
3. Kateřina Apolínová
Gymnázium Nad Alejí

Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu místostarostky obce Jesenice Evy Čmelíkové
1. BABOKO (Petr Bárta, Vojtěch Bor, Petr Kolman)
ZŠ Křesomyslova, Praha 4
Čestné uznání:
Duo Eliška Dillingerová – Michaela Vacková, ZŠ a ZUŠ České Budějovice
Zorn Quartet, PORG-gymnázium a základní škola, Praha 4
Eliška, Kristýna, Lenka, Simona a Barbora, ZUŠ Kladno, Moskevská
Tonička, Lucinka, Vincík, Lojzík a Anička, ZŠ a MŠ Tachlovice
Kačka Tůmová a Jura Pavlíček, ZUŠ Praha 8, Taussigova
2. Písečtí Pištci
ZŠ Edwarda Beneše, Písek
3. Kristýna a Simona
ZUŠ Kladno, Moskevská

Duo Tereza Pečínková – Martina Činátlová
ZŠ a ZUŠ České Budějovice

Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu starosty obce Jesenice Ing. Zdeňka Pánka
1. DPS Da Capo
ZŠ a ZUŠ České Budějovice
Čestné uznání:
Školní sbor ZŠ a MŠ Jesenice - ZŠ a MŠ Jesenice
Brabenci – ZŠ a MŠ Tábor, Husova
Mladší přípravný sbor Hostivař – ZUŠ Hostivař, Praha 10
Dobříšské Jeřabinky – ZUŠ Dobříš
Barvínek – ZŠ a MŠ Tachlovice
Flétničky z Hradištka – ZŠ Hradištko
Dráteníček – ZŠ Dědina, Praha 6
Křídla – ZŠ Litvínovská, Praha 9
Sbor Břežany – ZŠ a MŠ Dolní Břežany
2. DPS Skřivánek
ZŠ a ZUŠ Zliv
3. Malá Osminka
ZUŠ Taussigova, Praha 8

Musica Melodica
ZŠ Dědina, Praha 6
Cena děkanky Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení sboru Barvínek ze ZŠ Tachlovice a Mladšího přípravného sboru ze ZUŠ Hostivař, Praha 10 byla udělena vedoucí těchto sborů dipl. um. Miloslavě Razákové.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017