Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2010


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele PORG gymnázia a základní školy o.p.s., Praha 4 Mgr. Václava Klause
Zlatá stuha Andrea Laštovíčková
SZUŠ - Škola pro radost, Praha 5

Jan Kolenatý
Hudební školička H.H., Dolní Jirčany
Tereza Volešáková
ZŠ DAVLE
Stříbrná stuha Zuzana Veverková
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13
Adéla Kopřivová
Základní škola, Praha 10
Mikuláš Svoboda
Základní škola Hostivice
Jana Hejdová
Základní umělecká škola, Kladno
Bronzová stuha Magdalena Pourová
Základní umělecká škola, Kladno
Katarina Dvomická
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 Břevnov
Michael Fořt
ZŠ Křesomyslova, Praha 4
Vincenc Razák
ZŠ a MŠ Tachlovice
Pavel Osmančík
ZŠ Nad Přehradou, Praha 10

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěžní přehlídky Jarní petrklíč Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Karina Isaeva
Základní škola, Praha 9

Martina Marková
ZŠ a MŠ Kladno
Kateřina Krupková
ZŠ Křesomyslova, Praha 4
Stříbrná stuha Michaela Hollmannová
ZŠ Křesomyslova, Praha 4
Karolína Kotalová
ZŠ Rvj a RvTv, Praha 4
Anna Dushkina
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13
Elizabeth Kopecká
ZŠ Pod Marjánkou, Praha
Bronzová stuha Klaudie Formánková
Základní umělecká škola, Kladno
Lenka Jandošová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Barbora Šampalíková
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13
Tereza Špačková
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4
Justýna Týrová
Křesťasnké gymnázium, Praha

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele Základní školy, Mateřské školy, Základní umělecké školy Jesenice Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Justýna Lecianová
ZUŠ, Praha 10
Kryštof Voběrek
ZUŠ Sezimovo Ústí
David Šindelář
ZUŠ Horní Počernice, Praha 9
Stříbrná stuha Nadia Nguyenová
SZUŠ - Škola pro radost, Praha 5
Oliver Kacafírek
ZŠ a MŠ Kladno
Sára Osičková
ZŠ Kunratice, Praha 4
Bronzová stuha Marcel Mastík
ZUŠ, Praha 10, Bajkalská 11
Jonáš Čekal
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4
Adéla Otavová
ZUŠ Horní Počernice, Praha 9
Eliška Zelenková
ZUŠ Sezimovo Ústí

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého Širokého Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
Zlatá stuha Minh Van Nguyen
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6

Miloslav Dobrohruška
ZS Gen.F. Fajtla DFC, Praha
Jan Talaga
ZUŠ A. Voborského - Dětská lidová muzika Modřenec, Praha 4
Stříbrná stuha Kryštof Březina
PORG Libeň, Praha 8
Eliška Šimůnková
ZUŠ, Praha 1
Anastasiya Gribko
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13
Bronzová stuha Ivana Strnadová
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6
Filip Filgas
Hudební školička H.H., Dolní Jirčany
Jakub Rous
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Kateřina Kynclová
ZUŠ, Praha 1
František Holub
SZUŠ - Škola pro radost, Praha 5

Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu místostarostky obce Jesenice Evy Čmelíkové
Zlatá stuha Akordeonové duo
ZUŠ, Praha 1

Lenka Jandošová, Ema Šoferová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Pěvecký kroužek školy Jaroslava Ježka
Škola Jaroslava Ježka
Stříbrná stuha Tereza Hrdličková, Eliška Šílová, Tereza Rosenbaumová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, Jesenice
Flétnový kroužek II.
ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek, Písek
Jonáš Čekal, Kateřina Janovská, Petr Ježek, Kay Polanová, T. Špačková
ZUŠ Adolfa Voborného, Praha 4
Black and White
ZŠ Aloisina výšina Liberec, Liberec 15
Bronzová stuha Hustý Koaly
ZUŠ Sezimovo Ústí, Sezimovo Ústí
Kateřina Hrochová, Barbora Čermáková, Eliška Beznosková, Kristýna Ježková, Simona Vosátková
ZUŠ Kladno, Kladno
Soubor Tonička, Lucinka, Vincík, Lojzík, Anička Razákovi
ZŠ a MŠ Tachlovice, Tachlovice
Kristýna Ježková, Simona Vosátková
ZUŠ Kladno, Kladno

Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu starosty obce Jesenice Ing. Zdeňka Pánka
Zlatá stuha Hra je to
ZŠ Gen. F. Fajka DFC, Praha

Lenka Kýhnová, Kateřina Hrochová, Barbora Čermáková, Eliška Beznosková, Kristýna Ježková, Simona Vosátková
ZUŠ Kladno, Kladno
Dětská lidová muzika Modřenec
ZUŠ Adolfa Voborného, Praha 4
Stříbrná stuha Notičky
ZŠ Aloisina výšina Liberec, Liberec 15
Flauti piccolli
Komunitní centrum při ZŠ, Kamenice
Barvínek
ZŠ a MŠ Tachlovice, Tachlovice
Mladší přípravný sbor
ZUŠ Hostivař, Praha 10
Bronzová stuha Sbor ZŠ a MŠ Dolní Břežany
ZŠ a MŠ Dolní Břežany, Dolní Břežany
Kopretina
ZŠ P. Lisého, Hostomice pod Brdy
Noctuella
FZŠ O. Chlupa, Praha 5
Cena děkanky Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení sboru Hra je to, ZŠ – Gen. Fajtla byla udělena vedoucí tohoto sboru Lence Pospíšilové.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 20172018