Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2011


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele PORG gymnázia a základní školy o.p.s., Praha 4 Mgr. Václava Klause
Zlatá stuha Justýna Juřičková
ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2

Václav Šolc
ZŠ Litvínovská 500, Praha 9
Eliška Krejbichová
Harmonie, Psáry
Stříbrná stuha Beáta Holková
ZŠ Litvínovská 500, Praha 9
Anna Vašíčková
ZUŠ Prosek, Praha 9
Vincenc Razák
ZŠ MŠ Tachlovice, Tachlovice
Julie Bezděková
ZUŠ, Dobřichovice
Bronzová stuha Natálie Javorská
ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
Pavel Osmančík
ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
Radka Svatková
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Oldřich Kříž
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4
Pavol Praženica
ZŠ s RVJ Bronzová, Praha 13

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěžní přehlídky Jarní petrklíč Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Ema Šoferová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice

Dominika Hermanová
Porg Libeň, Praha 8
Jiří Šlégr
KOŠ o. s., Plzeň
Stříbrná stuha Klaudie Formánková
ZUŠ,Moskevská 2929, Kladno
Jakub Dostál
Modřenec, Praha 4
Ondřej Kříž
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4
Jan Kolenatý
Harmonie, Psáry
Bronzová stuha Barbora Šampalíková
ZŠ s RVJ Bronzová, Praha 13
Kateřina Hrochová
ZUŠ, Moskevská 2929, Kladno
Katarína Dvornická
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6
Kateřina Rejlková
ZUŠ, Ratibořická, Praha 9
Klára Lisá
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele Základní školy, Mateřské školy, Základní umělecké školy Jesenice Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Sára Kopúnová
Nový PORG, Praha 4
Nadia Nguyenová
ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5
Thanh Van Pham
ZUŠ - Škola pro radost, Praha 5
Stříbrná stuha Anna Tichá
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Sára Tomášková
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Kryštof Voběrek
ZŠ a MŠ Husova, Tábor Daniel Šimánek
FZŠ Brdičkova, Praha 5
Bronzová stuha Vojta Koběrský
ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6
Daniela Tupá
ZŠ Velké Přílepy, Velké Přílepy
Linda Dvořáčková
ZŠ Švehlova, Sezimovo Ústí
Justyna Lecianová
ZUŠ Olešská, Praha 10
Anna Partridge
Nový PORG, Praha 4

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého Širokého Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
Zlatá stuha Tomáš Hrdlička
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice

Daniel Hykl
Porg Libeň, Praha 8
Veronika Hubinová
ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2
Stříbrná stuha Zuzana Smetanová
ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2
Petr Kaftan
Porg Libeň, Praha 8
Adam Dvořáček
Gymnazium Nad Alejí, Praha 6
Miriam Marková
ZUŠ Olesska, Praha 10
Bronzová stuha Nam Xuen Dang
Gymnazium Nad Alejí, Praha 6
Kamila Weissová
Dům dětí a mládeže Děčín - středisko Letná
Jonáš Čekal
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4
Eliška Šimůnková
ZUŠ, Praha 1, Biskupská 12
Jakub Rous
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice

Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu senátora Parlamentu ČR Jiřího Oberfalzera
Zlatá stuha ZUŠ Sezimovo Ústí
ZUŠ Sezimovo Ústí

ZUŠ Řevnice
ZUŠ Řevnice
Dudácké duo
Modřenec, Praha 4
Stříbrná stuha Flétnový kroužek I.
ZŠ a MŠ Edvarda Beneše, Písek
Simona, Kristýna
ZUŠ, Moskevská 2929, Kladno
Linda a Kryštof
ZŠ Švehlova, Sezimovo Ústí
Kvíčaly
Dům dětí a mládeže Děčín - středisko Letná
Bronzová stuha Flétnový kroužek II.
ZŠ a MŠ Edvarda Beneše, Písek
Pěvecké duo Tereza Malcová, Ema Šoferová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
E. Šimůnková,K. Kynclová
ZUŠ, Praha 1, Biskupská 12
Klaudie, Pavel
ZUŠ, Moskevská 2929, Kladno Unplugged
PORG Libeň, Praha 8

Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu starosty obce Jesenice Ing. Dalibora Wijase, MBA
Zlatá stuha Dědinka
ZŠ Dědina, Praha 6

Six - teens
ZUŠ, Moskevská 2929, Kladno
Modřenec
Modřenec, Praha 4
Stříbrná stuha Paleček
ZUŠ, Ratibořická, Praha 9
DPS Hlásek
ZŠ Dukelská, České Budějovice
DPS Kuřátka
SZUŠ - Škola pro radost, Praha 5
Hra je to
ZŠ Gen. F. Fajtla DFC, Praha 9
Bronzová stuha Con brio
Dům dětí a mládeže Děčín - středisko Letná
Pěvecký kroužekŠkoly J.Ježka
Škola Jaroslava Ježka, Praha 1
Barvínek
ZŠ MŠ Tachlovice, Tachlovice
Školní orchestr
ZŠ Dukelská,České Budějovice
Jeřabinky
ZUŠ Dobříš
Cena děkanky Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení sboru DPS Kuřátka byla udělena vedoucí tohoto sboru Mileně Kejhové.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 20172018