Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2012


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele PORG gymnázia a základní školy o.p.s., Praha 4 Mgr. Václava Klause
Zlatá stuha Šimon Brecher
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13

Pavol Praženica
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13
Markéta Hejdová
5. ZŠ Kladno
Stříbrná stuha Natálie Javorská
ZŠ Nad Přehradou
Žaneta Krátká
ZŠ K. V. Raise Lázně Bělohrad
Johanka Petrlíková
ZŠ Dukelská
Jakub Černohorský
ZUŠ Kladno, Moskevská
Bronzová stuha Sabina Millerová
ZUŠ Praha 9 - Prosek
Amálie Červená
ZŠ a MŠ Doberská
Anna Valentová
ZŠ,MŠ,ZUŠ Jesenice
Tereza Trávníčková
ZŠ,MŠ,ZUŠ Jesenice
Patricia Koslowski
ZŠ a MŠ Barrandov, Praha 5

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěžní přehlídky Jarní petrklíč Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Dominika Hermanová
Porg Libeň

Karolína Kotalová
ZŠ s RvJ a s RvTv Filosofská
Dominika Lakatošová
ZŠ Rokycany
Stříbrná stuha Martina Kasnarová
ZUŠ Kladno, Moskevská
Pavel Kočvara
ZUŠ Kladno, Moskevská
Marie Dostálová
Modřenec, Praha 4
Jiří Šlégr
ZUŠ Starý Plzenec
Bronzová stuha Sára Mészárosová
ZŠ,MŠ,ZUŠ Jesenice
Johana Tichá
Gymnázium
Anna Kotrášová
Základní škola Kamenice
Jakub Gärtner
ZŠ Rokycany
Denisa Špálová
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele Základní školy, Mateřské školy, Základní umělecké školy Jesenice Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Kristian Mráček
ZŠ,MŠ,ZUŠ Jesenice
Markéta Hejdová
5. ZŠ Kladno
Pavol Praženica
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13
Stříbrná stuha Sára Osičková
ZŠ Kunratice
Linda Dvořáčková
3.ZŠ Sezimovo Ústí
David Orel
ZŠ S RVJ BRONZOVÁ, Praha 13
Daniela Tupá
ZŠ Velké Přílepy
Bronzová stuha Anna Emília Partridge
Nový PORG
Daniel Paukner
ZŠ a MŠ Tábor-Měšice
Daniel Šimánek
SZUŠ - Škola pro radost
Serafima Sokolova
ZUŠ Praha 9 - Prosek
Martin Lédl
ZŠ Velké Přílepy

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého Širokého Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
Zlatá stuha Daniel Hykl
Porg Libeň

Sara Kopúnová
Nový PORG
Jiří Pavlíček
ZUŠ, Praha 8, Taussigova
Stříbrná stuha Kryštof Voběrek
ZUŠ Sezimovo Ústí
Magdalena Boháčová
ZUŠ Sezimovo Ústí
Jakub Dostál
Modřenec, Praha 4
Bronzová stuha Adam Dvořáček
Gymnazium Nad Alejí, Praha 6
Jakub Rous
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Miriam Marková
ZUS Olesska

Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu senátora Parlamentu ČR Jiřího Oberfalzera
Zlatá stuha Dudácké duo Jakub a Marie Dostálovi
ZŠ,MŠ,ZUŠ Jesenice
Stříbrná stuha Kvíčaly
Dům dětí a mládeže Děčín – středisko Letná
Flétnový kroužek II.
ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek, Mírové nám
Anna Rožková, Nadia Nguyenová
SZUŠ - Škola pro radost
Beata Holková, Zita Holková, Adéla Halenčáková
Základní škola Litvínovská 500
Bronzová stuha Splesch
Porg Libeň
Vrbka Lukáš, Brejníková Markéta
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice
Andrea Míková, Johana Tichá
Gymnázium
Kvartet Táda (Anna Muchová, Anna Partridge, David Rudolf, Milan Cabrnoch)
Nový PORG
Alžběta Svobodová, Míša Pelnářová, Kateřina Kyselá
Modřenec, Praha 4

Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu starosty obce Jesenice Ing. Pavla Smutného
Zlatá stuha Pěvecký sbor Školy Jaroslava Ježka
Škola Jaroslava Ježka

Kopretiny
ZŠ P. Lisého Hostomice
Modřenec
Modřenec, Praha 4
Stříbrná stuha Flétnový soubor Carduelis
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633
Barvínek
ZŠ a MŠ Tachlovice
Flauti piccolli
Základní škola Kamenice
Paleček
ZUŠ Ratibořická
Bronzová stuha Táboráček
FZŠ Táborská
Kvíčalky
Dům dětí a mládeže Děčín - středisko Letná
Gloria
Základní škola Kamenice
SHALOM
Základní škola Libčice nad Vltavou
ŠKOORCH
ZŠ Dukelská
Cena děkanky Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení souboru Modřenec byla udělena vedoucí tohoto sboru Evě Špačkové.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 20172018