Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2013


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele PORG gymnázia a základní školy o.p.s., Praha 4 Mgr. Václava Klause
Zlatá stuha Josef Helmich
ZUŠ, Praha 8, Taussigova 1150, P8

Sabina Millerová
ZUŠ Praha 9 - Prosek, U Prosecké školy 92, P9
Kateřina Hubičková
ZŠ U Krčského lesa, Jánošíková 1320, P4
Stříbrná stuha Žaneta Krátká
ZŠ K. V. Raise Lázně Bělohrad
Vendula Mesnerová
ZUŠ Praha 9 - Prosek
Pavol Praženica
ZŠ S RVJ Bronzová
Karolína Večerková
ZUŠ, Klapkova 25, P8
Bronzová stuha Sarah Kulíková
ZŠ a MŠ Tupolevova, Dobratická, Praha 9
Jonáš Bohatý
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku
Hana Dvořáková
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku
Michal Gregárek
ZUŠ Jana Zacha Čelákovice
Šimon Groman
ZUŠ, Moskevská 2929, Kladno

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěžní přehlídky Jarní petrklíč Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Dominika Hermanová
Porg Libeň, Lindnerova 3, P8

Josefína Folprechtová
ZUŠ Praha 9 - Prosek, U Prosecké školy 92, P9
Eliška Šumanová
ZUŠ, Moskevského 2929, Kladno
Stříbrná stuha Sára Mészárosová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku Jesenice
Johanka Petrlíková
ZŠ Dukelská, České Budějovice
Michal Dragoun
ZUŠ Praha 9 - Prosek, U Prosecké školy 92
Veronika Marková
ZŠ u sv. Štěpána, Štěpánská 8, P2
Bronzová stuha Jakub Černohorský
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447
Jiří Pavlíček
ZUŠ, Praha 8, Taussigova 1150, P8
Jana Pilařová
ZUŠ, Moskevského 2929, Kladno
Kateřina Ondrejková
ZŠ Litvínovská 500, Praha 9
Natálie Ertlová
ZŠ u sv. Štěpána, Štěpánská 8, P2

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele Základní školy, Mateřské školy, Základní umělecké školy Jesenice Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Pavol Praženica
ZŠ s RJV Bronzová, Bronzová 2027, P5

Markéta Hejdová
5. ZŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno
Kristian Mráček
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Stříbrná stuha Linda Dvořáčková
ZŠ Švehlova, Švehlova 111, Sez. Ústí
Daniela Tupá
ZŠ Velké Přílepy, Pražská, Vel. Přílepy
Adam Cizner
ZUŠ Olešská, Olešská 2295/16, P10
Filip Kubíček
ZŠ u sv. Štěpána, Štěpánská 8, P2
Bronzová stuha Sarah Kulíková
ZŠ a MŠ Tupolevova, Dobratická 525, P9
Kateřina Stocková
ZUŠ Říčany, Masarykovo nám. 57, Říčany
Jonáš Stranofský
ZŠ, FŠ Ped. fakulty UK, Slovenská 27, P2
Klára Petránková
ZUŠ Voborského, Botevova 3114, P4

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého Širokého Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
Zlatá stuha Jiří Pavlíček
ZUŠ, Praha 8, Taussigova 1150, P8

Daniel Hykl
Porg Libeň, Lindnerova 3, P8
Adam Dvořáček
Gymnázium, Nad Alejí 1952, P6
Stříbrná stuha Tereza Šindlerová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Miriam Marková
ZUŠ Olešská, Olešská 2295/16, P10
Bronzová stuha Václav Vosyka
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Kryštof Makovec
ZŠ Dukelská, Dukelská 11, České Budějovice
Veronika Marková
ZŠ u sv. Štěpána, Štěpánská 8, P2
Dang Xuan
Gymnázium, Nad Alejí 1952, P6

Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu senátora Parlamentu ČR Jiřího Oberfalzera
Zlatá stuha Dudo J+J
ZUŠ, Praha 8, Taussigova1150, P8

Marie Piechaczková, Kristýna Ečerová
ZUŠ Praha 9 - Prosek, U Prosecké školy 92, P9
Stříbrná stuha Splash
Porg Libeň, Lindnerova 3, P8
Flétnový kroužek
ZŠ E. Beneše a MŠ Písek, Mírové nám. 1466, Písek
Modřenec
Modřenec, Krouzova 3017/6, P4
Bronzová stuha Houslová pážata mini
ZUŠ Voborského, Botevova 3114, P4
T. Šindlerová, O. Kotek
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Sarah Kulíková - Michaela Kubů - Adéla Bařtipánová
ZŠ a MŠ Tupolevova, Dobratická, P9

Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu starosty obce Jesenice Ing. Pavla Smutného
Zlatá stuha DPS Da Capo
ZŠ a ZUŠ, Bezdrevská 3, České Budějovice

Jeřabinky
ZUŠ Dobříš, Dobříš
Malá Osminka
ZUŠ, Praha 8, Taussigova 1150, P8
Stříbrná stuha Gloria
ZŠ Kamenice, Ringhofferova 57, Kamenice
Carduelis
ZŠ a MŠ Kladno, Norská 2633, Kladno
Pěvecký sbor Školy Jaroslava Ježka
Škola Jaroslava Ježka, Loretánská 19 a 17, P1
Houslová pážata maxi
ZUŠ Voborského, Botevova 3114, P4
Bronzová stuha Flauti piccolli
ZŠ Kamenice, Ringhofferova 57, Kamenice
DPS Hlásek
ZŠ Dukelská, Dukelská 11, České Budějovice
"MY"
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská, Kladno
Paleček
ZUŠ Ratibořická, Ratibořická 30, P9
Štěpánka
ZŠ u sv. Štěpána, Štěpánská 8, P2
Cena děkanky Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení souboru Jeřabinky byla udělena vedoucímu tohoto sboru Petru Kafkovi.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 20172018