Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2014


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitelky PORG Libeň Mgr. Andrey Výškové (PORG – gymnázium a základní škola o.p.s.)
Zlatá stuha Adéla Řehořová
Jungmannova ZŠ v Berouně, Plzeňská 30, Beroun

Sabina Millerová
ZUŠ Praha 9 - Prosek, U Prosecké školy 92, P9
Viktorie Klímová
ZŠ a ZUŠ Zliv, Lidická 315, Zliv
Stříbrná stuha Karolína Večerková
ZUŠ, Klapkova 25, P8
Kateřina Hubičková
ZŠ U Krčského lesa, Jánošíková 1320, P4
Žaneta Krátká
ZUŠ Hořice, Havlíčkova 1107, Hořice
Marie Vondrášková
ZŠ a ZUŠ Zliv, Lidická 315, Zliv
Bronzová stuha Veronika Hanzlíková
Modřenec, Krouzova 3017/6, P4
Michal Gregárek
BEL CANTO - pěvecké studio L. M. Vodičky, Dřísy 333
Anna Králíčková
Škola hudby a zpěvu J. Markové, Týnská 627/7, P1
Albert Kolář
ZUŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno
Marika Přílepková
Modřenec, Krouzova 3017/6, P4

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudební soutěžní přehlídky Jarní petrklíč Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Josef Helmich
ZUŠ, Praha 8, Taussigova1150, P8

Regina Tupá
ZŠ a ZUŠ Zliv, Lidická 315, Zliv
Hana Mikolášová
ZŠ a ZUŠ Zliv, Lidická 315, Zliv
Stříbrná stuha Anežka Bičišťová
ZŠ a MŠ Nechanice, Pražská 2, Nechanice
Markéta Marečková
DDM Děčín IV, Divišova 217/8, Děčín
Filip Šťovíček
ZUŠ Hořice, Havlíčkova 1107, Hořice
Jiří Pavlíček
ZUŠ, Praha 8, Taussigova 1150, P8
Bronzová stuha Eliška Petrachová
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447, Kladno
Linda Merabetová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Nela Zeithammerová
ZUŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno
Bára Mikulenková
ZUŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno
Beata Holková
ZŠ Litvínovská 500, Litvínovská 500, P9

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele Základní školy, Mateřské školy, Základní umělecké školy Jesenice Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Kristian Mráček
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice

Adam Cizner
ZUŠ Olešská, Olešská 2295/16, P10
Magdaléna Jansová
ZUŠ Ratibořická, Ratibořická 30, P9
Stříbrná stuha Matěj Dejdar
ZUŠ Olešská, Olešská 2295/16, P10
Markéta Hejdová
5. ZŠ Kladno, Moskevská 2929, Kladno
Aneta Ondrysková
ZUŠ Ratibořická, Ratibořická 30, P9
Dieu Linh Ngo
ZŠ a ZUŠ Zliv, Lidická 315, Zliv
Bronzová stuha Tatiana Stejskalová
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Aleksandra Bajićová
ZŠ U Krčského lesa, Jánošíková 1320, P4
Žaneta Krátká
ZUŠ Hořice, Havlíčkova 1107, Hořice
Ondřej Trupl
ZUŠ Voborského, Botevova 3114, P4
Michaela Šimánková
SZUŠ - Škola pro radost, Na Vrchu 304/22, P5

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého Širokého Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
Zlatá stuha Jiří Pavlíček
ZUŠ, Praha 8, Taussigova 1150, P8

Lukáš Vrbka
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Anna Stančíková
ZŠ a Gymnázium Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, P4
Stříbrná stuha Daniel Holar
ZŠ Dukelská, Dukelská 11, České Budějovice
Aneta Budzanowská
ZUŠ Ratibořická, Ratibořická 30, P9
Matyáš Adámek
ZŠ a Gymnázium Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, P4
Václav Vosyka
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Bronzová stuha Adéla Otavová
ZUŠ Ratibořická, Ratibořická 30, P9
Kryštof Makovec
ZŠ Dukelská, Dukelská 11, České Budějovice
Tomáš Ernée
ZŠ a MŠ Tupolevova, Dobratická, P9
Ludmila Kojecká
Gymnázium, Nad Alejí, P4
Daniel Šimánek
SZUŠ - Škola pro radost, Na Vrchu 304/22, P5

Kategorie MALÉ SBORY – SOUBORY

o cenu senátora Parlamentu ČR Jiřího Oberfalzera
Zlatá stuha Klavírní duo
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice

Dudo J+J
ZUŠ, Praha 8, Taussigova 1150, P8
Vokální trio
ZŠ a ZUŠ Zliv, Lidická 315, Zliv
Stříbrná stuha Flétnový kroužek
ZŠ Edvarda Beneše a MŠ Písek, Mírové náměstí 1466, Písek
Klára Koritenská, Eva Koritenská, Šimon Koritenský
ZŠ U Krčského lesa, Jánošíková 1320, P4
SHALOM
ZŠ Libčice nad Vltavou, 5. Května 68, Libčice nad Vltavou
Canto
ZUŠ Praha 9 - Prosek, U Prosecké školy 92, P9
Bronzová stuha Modřenec
Modřenec, Krouzova 3017/6, P4
Klarinetové trio
ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
Hudebnice z Kamenice
ZŠ Kamenice, Ringhofferova 57, Kamenice
FLAUTI PICOLLI
ZŠ Kamenice, Ringhofferova 57, Kamenice
Tereza Zoumplaová, Anna Veselá, Leah Koutná, Veronika Vohníková
ZŠ a Gymnázium Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, P4

Kategorie VELKÉ SBORY – SOUBORY

o cenu starosty obce Jesenice Ing. Pavla Smutného
Zlatá stuha Skřivánek
ZŠ a ZUŠ Zliv, Lidická 315, Zliv

Paleček
ZUŠ Ratibořická, Ratibořická 30, P9
Kopretiny
ZŠ Pavla Lisého, Školní 246, Hostomice
Stříbrná stuha Pěvecký sbor Školy Jaroslava Ježka
Škola Jaroslava Ježka, Loretánská 17 a 19,
Flétnový soubor Carduelis
ZŠ a MŠ Kladno, Norská 2633, Kladno
Hlásek
ZŠ Dukelská, Dukelská 11, České Budějovice
Houslová pážata MAXI
ZUŠ Voborského, Botevova 3114, P4
Bronzová stuha WINGS
ZUŠ Praha 9 - Prosek, U Prosecké školy 92, P9
ŠKOORCH
ZŠ Dukelská, Dukelská 11, České Buidějovice
sbor MY
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447, Kladno
Con brio a Kvíčalky
DDM Děčín IV, Divišova 217/8, Děčín
FLAUTI PICOLLI
ZŠ Kamenice, Ringhofferova 57, Kamenice
Cena děkanky Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení sboru Skřivánek byla udělena vedoucímu tohoto sboru Josefu Zaplatílkovi.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 20172018