Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2017


Výsledková listina Jarního Petrklíče 2017 ke stažení v pdf


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitelky PORG Libeň Mgr. Andrey Výškové (PORG – gymnázium a základní škola o. p. s.)
Zlatá stuha Adéla Řehořová
ZUŠ V. Talicha, Beroun

Felicita Klinecká
ZŠ Jakutská, Praha 10
Tomáš Poláček
ZŠ a MŠ Praha 8 – Ďáblice
Stříbrná stuha David Maxa
ZŠ Hradištko
Bára Kovaříková
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.
Martin Jirák
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice
Barbora Marková
ZŠ u sv. Štěpána, Praha 2
Bronzová stuha Eliška Jirotková
ZUŠ Klapkova, Praha 8
Tereza Vinecká
HAPPZ, Praha 4
Vanda Skoblíková
ZŠ a ZUŠ Zliv
Johana Klofáčová
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.
Sára Nováková
ZŠ U Krčského lesa, Praha 4

y

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudebního festivalu malých a mladých muzikantů Jarní Petrklíč Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Vanda Vinecká
DDM Spektrum, Praha 8

Lucie Neumannová
ZUŠ Klapkova, Praha 8
Magdalena Tomanová
ZŠ Kamenice
Stříbrná stuha Adéla Jircová
ZŠ Hradištko
Jan Paleta
Montessori cesta, z.s., Praha 4
Viktorie Klímová
ZŠ a ZUŠ Zliv
Nikola Blažejová
HAPPZ, Praha 4
Bronzová stuha Ioanna Olena Biletska
Montessori cesta, z.s., Praha 4
Anastázie Šedivá
DDM Spektrum, Praha 8
Anna Carolina Vojtová
English college in Prague, Praha 9
Marie Vondrášková
Biskupské gymnázium J. N. Neumanna, České Budějovice

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele Základní školy a mateřské školy, Praha 8 – Ďáblice, U Parkánu 17 Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Veronika Nováková
ZŠ a MŠ Praha 8 - Ďáblice

Sofie Nováková
ZUŠ Ratibořická, Praha 9
Dominik Dolejš
ZUŠ Ratibořická, Praha 9
Stříbrná stuha Ngoc Ha Ngo
ZŠ a ZUŠ Zliv
David Valta
ZŠ U Krčského lesa, Praha 4
Anika Soukupová
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.
Samuel Kán
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.
Bronzová stuha Matěj Dejdar
ZUŠ Olešská, Praha 10
Ema Martincová
ZŠ Vojtěšská, Praha 1
Vanessa Praženicová
SZUŠ - Škola pro radost, Praha 5
Alžběta Švábová
ZŠ B. Hrabala, Praha 8
Dieu Linh Ngo
ZŠ a ZUŠ Zliv

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého Širokého Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
Zlatá stuha Serafima Sokolova
Zuš Prosek, U Prosecké školy 92

Anna Buriánková
ZŠ Hradištko
Tomáš Charvát
ZŠ Hradištko
Stříbrná stuha Jiří Syrovátko
ZŠ Nedvědovo náměstí, Praha 4
Jozef Cibula
ZŠ Dukelská, České Budějovice
Šimon Martinek
ZŠ a MŠ Praha 8 - Ďáblice
Adam Cizner
ZUŠ Olešská, Praha 10
Bronzová stuha Michaela Šimánková
SZUŠ - Škola pro radost, Praha 5
Eliška Kubíčková
ZŠ Dukelská, České Budějovice
Štěpánka Syrovátková
Gymnázium Postupická, Praha 4
Ulyana Danyliv
ZUŠ Ratibořická, Praha 9
Ivan Lubyako
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.

Kategorie KOMORNÍ SBORY – SOUBORY

o cenu senátora Parlamentu ČR Jiřího Oberfalzera pro komorní sbor
o cenu starosty Městské části Praha-Ďáblice Ing. Miloše Růžičky pro komorní soubor
Zlatá stuha
SBORY

Viktorie Klímová, Antonie Nýdlová, Regina Tupá (vokální trio)
ZŠ a ZUŠ Zliv

SOUBORY

Klarinetové duo Ema a Lucie
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.

Duo Běla a Hanka (Běla Tollarová, Hana Summerová)
ZUŠ Klapkova, Praha 8
Stříbrná stuha Kristýna Brabcová, Valerie Němcová, Jana Uchytilová
ZŠ a MŠ Praha 8 - Ďáblice
Flétnové kvarteto Sa-Voj-Ste-Kla
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.
Duo Houky - Markéta Žižková, Jakub Slunéčko
ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4
Kratochvíl Ondřej, Ptáček Samuel, Antonová Magdalena
ZŠ B. Hrabala, Praha 8
Bronzová stuha Flauti piccolli 2
ZŠ Kamenice
Antonie Nýdlová, Regina Tupá
ZŠ a ZUŠ Zliv
Nikol Víšková, Julia Besskó
ZŠ a MŠ Praha 8 - Ďáblice
Klarinetové trio - Vít Maleček, Václav Mišurec, Jiří Trpkoš
ZŠ a ZUŠ Líbeznice
Holá Eliška, Samuel Ptáček, Ondřej Kratochvíl, Švábová Alžběta
ZŠ B. Hrabala, Praha 8

Kategorie SBORY – SOUBORY

o cenu starosty Městské části Praha 8 Romana Petruse pro sbor
o cenu společnosti Hollandia Karlovy Vary pro soubor
Zlatá stuha
SBORY

Sbor dětí 3. ročníku
ZŠ Jakutská, Praha 10

DPS Paleček
ZUŠ Praha 9
SOUBORY

DPS Musica e Danza
ZŠ Dědina, Praha 6

Komorní soubor Carduelis
Kouzelná škola Kladno
Stříbrná stuha Skřivánek
ZŠ a ZUŠ Zliv
Pěvecký sbor Školy Jaroslava Ježka
Škola Jaroslava Ježka, Praha 1
DPS Hlásek
ZŠ Dukelská, České Budějovice
Canzonetta dˇAngelo
Montessori cesta, z.s., Praha 4
Bronzová stuha Flétnový soubor Carduelis
Kouzelná škola Kladno
Gloria
ZŠ Kamenice
D. Grujičová, D. Dvořáková, J. Summerová, N.Vajsochrová, M. Novák, Z. Hrušková, J. Rigoová, E. Pelclová
ZŠ B. Hrabala, Praha 8
ŠKOORCH
ZŠ Dukelská, České Budějovice
ZŠ Hradištko
ZŠ Hradištko
Cena děkana Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení sboru Skřivánek byla udělena vedoucímu tohoto sboru Josefu Zaplatílkovi

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 20172018