Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2018


Výsledková listina Jarního Petrklíče 2018 ke stažení v pdf


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitelky PORG Libeň Mgr. Andrey Výškové (PORG – gymnázium a základní škola o. p. s.)
Zlatá stuha Kryštof Boháč
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8 – Ďáblice

Veronika Hůlková
ZŠ Praha 10, Jakutská 2/1210
Tereza Chvalkovská
ZŠ a ZUŠ Zliv
Stříbrná stuha Felicita Klinecká
ZŠ Praha 10, Jakutská 2/1210
Bára Kováříková
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.
Tereza Vinecka
DDM SPEKTRUM
Martin Jirák
ZUŠ Josefa Slavíka, Hořovice
Bronzová stuha David Maxa
ZŠ Hradištko
Viktorie Táčnerová
ZŠ a ZUŠ Jesenice, p. o.
Lucie Kubíková
ZŠ U Krčského lesa, Praha 4
Alžběta Valtová
Hudební škola JK, Tyršovo nám., Roztoky
Anna Lucie Horáčková
ZŠ Compass, K Zeleným domkům 38, Praha 4

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudebního festivalu malých a mladých muzikantů Jarní Petrklíč Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Anastazie Šedivá
DDM SPEKTRUM, Praha 8

Filip Strejc
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice
Vanda Vinecká
DDM SPEKTRUM, Praha 8
Stříbrná stuha Viktorie Klímová
ZŠ a ZUŠ Zliv
Matěj Krofta
Soukromá ZŠ UNIVERZUM s.r.o., Českolipská, Praha 9
Anezka Kovarova
Kralupy nad Vltavou
Adéla Jircová
ZŠ Hradištko
Bronzová stuha Tomáš Poláček
ZŠ a MŠ Ústavní, Praha 8
Magdalena Tomanová
Základní škola Kamenice
Pavlína Vokáčová
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice
Lucie Hašková
ZŠ Hradištko
Tereza Trávníčková
ZŠ A ZUŠ Jesenice, p. o.

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele IPODEC-ČISTÉ MĚSTO a.s. Ing. Karla Vančury
Zlatá stuha Jiří Macevič
ZUŠ Olešská, Praha 10

David Valta
ZŠ U Krčského lesa, Praha 4
Anna Ciznerová
ZUŠ Olešská, Praha 10
Stříbrná stuha Viktor Mráček
Gymnázium a Hudební škola Hl.m. Prahy a ZUŠ, Praha 3
Valerie Gryga
ZŠ U Krčského lesa, Praha 4
Paulína Murínová
ZUŠ Jižní Město, Křtinská, Praha 4
Kristián Doležal
ZUŠ Praha 9 – Prosek
Bronzová stuha Ngoc Ha Ngo
ZŠ a ZUŠ Zliv
Emílie Hrdá
ZUŠ, Praha 6 - Břevnov
Magdaléna Knetlová
ZŠ A ZUŠ Jesenice, p. o.
Klára Kucharčuková
ZŠ A ZUŠ Jesenice, p. o.
Anna Kristina Kubrová
ZUŠ Nad Alejí, Praha 6

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého Širokého Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
Zlatá stuha Kristian Mráček
Gymnázium a Hudební škola Hl.m. Prahy, ZUŠ, Praha 3

Anika Soukupová
ZŠ A ZUŠ Jesenice, p. o.
Tomáš Charvát
ZŠ Hradištko
Stříbrná stuha Lily Huong Mac
ZUŠ Praha 9 – Prosek
Samuel Kán
ZŠ A ZUŠ Jesenice, p. o.
Adam Cizner
ZUŠ Olešská, Praha 10
Šimon Martínek
ZŠ Na Šutce, Praha 8
Bronzová stuha Dieu Linh Ngo
ZŠ a ZUŠ Zliv
Matěj Dejdar
ZUŠ Olešská, Praha 10
Ulyana Danyliv
ZUŠ Ratibořická, Praha 9
Štěpán Nepraš
Gymnázium Praha 9, Chodovická


Kategorie KOMORNÍ SBORY – SOUBORY

o cenu senátora Parlamentu ČR Jiřího Oberfalzera pro komorní sbor
o cenu starosty Městské části Praha-Ďáblice Ing. Miloše Růžičky pro komorní soubor
Zlatá stuha
SBORY

Přibáňová Kateřina, Petrášek Jakub
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8 – Ďáblice

JAKU - SINGERS
ZŠ Praha 10, Jakutská 2
SOUBORY

Matteo Hager a Kristian Mráček
Gymnázium a Hudební škola Hl.m.Prahy a ZUŠ, Praha 3

Komorní soubor Carduelis
Kouzelná škola, kpt. Jaroše 1791, Kladno
Stříbrná stuha Little singers
ZUŠ Music Art
Korábská pětka
ZŠ B. Hrabala, Praha 8
Klarinetové trio
ZŠ a ZUŠ Líbeznice
trio I.-Tereza Chvalkovská, Klára Dovinová, Tomáš Kopal
ZŠ a ZUŠ Zliv
Bronzová stuha Ďáblické sedmikrásky
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8 – Ďáblice
Kapela Koráb
ZŠ B. Hrabala, Praha 8
Flétnový kvartet ZŠ Jakutská
ZŠ Praha 10, Jakutská 2/1210
Flautissimo AlKlaSte
ZŠ A ZUŠ Jesenice, p. o.
Flétnový soubor Flauti Piccolli 2
Základní škola Kamenice

Kategorie SBORY – SOUBORY

o cenu starosty Městské části Praha 8 Romana Petruse pro sbor
o cenu společnosti Hollandia Karlovy Vary pro soubor
Zlatá stuha
SBORY

Malí Skřivánci
ZŠ a ZUŠ Zliv

ZŠ Jakutská
ZŠ Praha 10, Jakutská 2/1210
Dětský sbor Musica e Danza
ZŠ Dědina, Žukovského, Praha 6
SOUBORY

Flétnový soubor Carduelis
Kouzelná škola Kladno

Stříbrná stuha Orchestr HRA JE TO
ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla, DFC, Praha 9 – Letňany
Modřenec
ZUS Adolfa Voborského, Praha 4
Nevyjeme
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8 – Ďáblice
Piánko
ZŠ Lyčkovo náměstí, Praha 8
Bronzová stuha Školní pěvecký sbor Gloria
Základní škola Kamenice
DPS Hlásek
ZŠ Dukelská, České Budějovice
Skřivánek
ZŠ a ZUŠ Zliv
Komorní pěvecký soubor II
ZUŠ Josefa Slavíka, Hořovice

Cena děkanky Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení sboru ZŠ Jakutská byla udělena vedoucímu tohoto sboru Mgr. Zuzaně Foltové.

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017, 2018