Úvod
Propozice soutěže
Přihláška do soutěže
Seznam soutěžících
Výsledky soutěže
Fotogalerie
Letní dětské tábory



Doporučujeme:

Letní tábory s Dlouhým,
Širokým a Bystrozrakým


Cykloportál NaKole.cz
Jarní Petrklíč

VÝSLEDKY JARNÍHO PETRKLÍČE 2019


Výsledková listina Jarního Petrklíče 2019 ke stažení v pdf


Kategorie MLADŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitelky PORG Libeň Mgr. Andrey Výškové (PORG – gymnázium a základní škola o. p. s.)
Zlatá stuha Tereza Chvalkovská
ZŠ a ZUŠ Zliv

Kryštof Boháč
ZŠ a MŠ U Parkánu
Felicita Klinecká
ZŠ Praha 10, Jakutská 2/1210
Stříbrná stuha Miloš Max Vágner
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8 – Ďáblice
Martin Jirák
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice
Eliška Nejedlá
ZŠ a MŠ Jarov
Eliška Ševčíkova
ZUŠ Votice
Bronzová stuha Kateřina Falbrová
ZŠ Marjánka
Simona Němcová
ZŠ U Krčského lesa
Alžběta Dušková
ZŠ a ZUŠ Zliv
Anna Lucie Horáčková
ZŠ Compass
Lucie Dvořáková
ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.

Kategorie STARŠÍ ZPĚVÁCI

o cenu ředitele hudebního festivalu malých a mladých muzikantů Jarní Petrklíč Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Eliška Brychtová
ZŠ a ZUŠ Zliv

Ondřej Petrášek
ZUŠ JIZNÍ MĚSTO
Jakub Šafařík
ZŠ a MŠ Tupolevova
Stříbrná stuha Matěj Krofta
Soukromá ZŠ Univerzum s.r.o.
Denisa Žežulková
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8 – Ďáblice
Viktorie Klímová
ZŠ a ZUŠ Zliv
Filip Rataj
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice
Bronzová stuha Pavlína Vokáčová
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice
Anastázie Šedivá
ZŠ Dědina
Tereza Vinecká
PJZŠ
Tereza Trávníčková
ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.
David Maxa
Základní škola Hradištko

Kategorie MLADŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu ředitele Základní školy a mateřské školy, Praha 8 – Ďáblice, U Parkánu 17 Mgr. Josefa Buchala
Zlatá stuha Ondřej Macourek
ZUŠ Olešská

David Valta
ZŠ U Krčského lesa
Anna Kristina Kubrová
Základní umělecká škola Nad Alejí
Stříbrná stuha Ngoc Ha Ngo
ZŠ a ZUŠ Zliv
Vanessa Praženicová
SZUŠ - Škola pro radost
Tereza Malevičová
ZŠ Zeleneč
Ema Sluková
ZUŠ Ratibořická
Bronzová stuha Sofie Nováková
Základní škola Bratří Venclíků
Klára Kucharčuková
ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.
Tereza Petříčková
ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.
Emílie Hrdá
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6
Zuzana Dolečková
ZUŠ Ratibořická

Kategorie STARŠÍ INSTRUMENTALISTÉ

o cenu Dlouhého Širokého Bystrozrakého o. s. Mgr. Daniela Přibíka
Zlatá stuha Anna Ciznerová
ZUŠ Olešská

Jindřich Heissiger
ZUŠ MUSIC ART
Viktor Mráček
GMHS hl.m.Prahy
Stříbrná stuha Samuel Kán
ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.
Lily Huong Mac
ZUŠ Praha 9 - Prosek
Robert Latýn
Porg Libeň
Sofia Borodkina
ZUŠ Jižní město
Bronzová stuha Tatiana Stejskalová
ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.
Dieu Linh Ngo
ZŠ a ZUŠ Zliv
Markéta Žižková
ZUŠ Adolfa Voborského
Tomáš Charvát
Základní škola Hradištko
Matyáš Mráček
ZUŠ MUSIC ART

Kategorie KOMORNÍ SBORY – SOUBORY

o cenu senátora Parlamentu ČR Jiřího Oberfalzera pro komorní sbor
o cenu starosty Městské části Praha-Ďáblice Ing. Miloše Růžičky pro komorní soubor
Zlatá stuha
SBORY

duo - Tereza Chvalkovská, Viktorie Klímová
ZŠ a ZUŠ Zliv

Přibáňová Kateřina, Petrášek Jakub
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8 – Ďáblice
SOUBORY

Smyčcové trio - Dittrich, Mikuš, Lubbadová
ZUŠ Olešská

Komorní soubor Carduelis
Kouzelná škola Kladno
Stříbrná stuha trio - Tereza Chvalkovská, Tomáš Kopal, Viktorie Klímová
ZŠ a ZUŠ Zliv
Romantika
ZŠ Marjánka
Jakusingers
ZŠ Praha 10, Jakutská 2/1210
Flétnový soubor ZŠ Jakutská
ZŠ Praha 10, Jakutská 2/1210
Bronzová stuha Sborchestr Koráb
ZŠ B. Hrabala
Flétnový soubor ZŠ Marjánka
ZŠ Marjánka
Music Art Singers
ZUŠ MUSIC ART
Saxofonové trio AJA
ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.
Klarinetové trio
ZUŠ Neratovice

Kategorie SBORY – SOUBORY

o cenu starosty Městské části Praha 8 Romana Petruse pro sbor
o cenu společnosti Hollandia Karlovy Vary pro soubor
Zlatá stuha
SBORY

třída 5.A ZŠ Jakutská
ZŠ Praha 10, Jakutská 2/1210

Canzonetta d'Angelo
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6
SOUBORY

Smyčcový soubor Čmelák
ZUŠ Olešská

Komorní pěvecký soubor
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice
Stříbrná stuha Piánko
ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí
DPS Skřivánek
ZŠ a ZUŠ Zliv
Flétnový soubor Carduelis
Kouzelná škola Kladno
DPS Musica e Danza
ZŠ Dědina
Bronzová stuha Školní pěvecký sbor Gloria
Základní škola Kamenice
Flauti Picolli
Základní škola Kamenice
Singers unlimited
ZŠ B. Hrabala
Zlatníček
ZŠ a MŠ Zlatníky - Hodkovice
Mad Strings (houslový soubor)
ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice
Cena děkanky Pedagogické fakulty UK Praha za odborné a příkladné vedení souboru Čmelák byla udělena vedoucímu tohoto souboru Haně Heřmánkové

Výsledky dalších ročníků: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017, 2018, 2019